شرایط همکاری

Music Submissions:

Send us an email at submit@heavyratechampion.com with some info about your band and direct us to your Website, Bandcamp or Soundcloud page. Attachments are prefered but also links to streaming media and downloads for promos are fine.

این وبسایت کاملا داوطلبانه اداره می شود و در حال حاضر هیچ گونه اسپانسر مالی ندارد. همکاری با ما یک همکاری فرهنگی خواهد بود و ما بسیار خوشحال و مفتخر هستیم که به همراه شما جامعه ای کوچک ولی در خدمت هنر و موسیقی رو تشکیل میدهیم.
نیاز به همکاره در حال حاضر در زمینه های زیر میباشد:
– نویسندگی (مقاله و نقد و بررسی)
– اخبار ( سینگل ها و آلبوم های هفتگی)
– ترجمه (فارسی به انگلیسی)
– معرفی آلبوم های زیرزمینی ایرانی و خارجی
– طراحی و بهینه سازی وب سایت

شرایط همکاری به عنوان نویسنده:

 

این باعث افتخار ما خواهد بود که مطالب ارزشمند شما رو با حفظ حقوق نویسنده منتشر کنیم. اما جهت حفظ قالبی استاندارد از لحاظ کیفیت لازم است نکات زیر از طرف نویسنده رعایت شود.

– مطالب ترجمه شده از وبلاگ های خارجی پذیرفته نخواهند شد.

افراد علاقه مند به هر نوع موسیقی، حتماً با سایت ها و وبلاگ های نقد و بررسی خارجی آشنا هستند و ما به عنوان نویسنده حتماً پیگیر اکثر این وب سایت ها هستیم. ضمن اینکه دیدگاه و نقطه نظر متفاوت هر فردی دارای ارزشی به مراتب بیشتر از ترجمه ی دیدگاه فردی دیگر است. 

– مطالب دارای مشکلات ویرایشی و نگارشی به هیچ عنوان پذیرفته نخواهند شد.

پس احاطه ی شما بر موضوعات مورد نظر کافی نیست و دونستن اصول اولیه ی نگارش قطعاً الزامیست.

– احاطه به نگارش هم کافی نیست!
 برای پذیرفته شدن، دو اصل مهم وجود دارد:
– دانش کافی در زمینه ی موضوع نوشته.
– تفکر و بینش نقادانه.

گقتن اینکه مثلاً یک آلبوم خوبه یا بد به صد شیوه ی مختلف کافی نیست و این تجربه ی شخصی و درونی شماست که یک نوشته رو دلنشین و مخاطب رو مشتاق نگه میداره. برای مثال؛ بوجود آوردن ساختار ها و مقدمه چینی های جذاب برای درگیر کردن مخاطب؛ و حس شوخ طبعی، از شیوه های خوب دست یابی به یک نوشته ی جذاب می باشند.

– پس اگر می خواهید درباره ی موسیقی ای که دوست دارید نقد و نظر خودتون رو بنویسید، و با شرایط بالا موافق هستید، نقد و بررسی خودتون رو از آلبومی که طی یکسال گذشته منتشر شده باشه رو برای ما به آدرس [submit@heavyratechampion.com] ایمیل کنید.